konkursy SP14

NAGRODZENI PRZEZ LUBELSKĄ KURATOR OŚWIATY

Wczoraj odbyła się wyjątkowa uroczystość, mająca na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych przez Lubelską Kurator Oświaty Panią Teresę Misiuk.

W tym zaszczytnym gronie znaleźli się następujący uczniowie z naszej szkoły: Milena Ptaszyńska (kl. 7f), Mikołaj Stasiak (kl. 7f), Julian Wysocki (kl.7f), Alice Ewa Wojtyła (kl.8a) oraz Yulia Nikishina (kl.8a).

Otrzymane nagrody to efekt wieloletniej pracy wychowawczej Rodziców oraz Nauczycieli, pod kierunkiem których nasi Laureaci zdobywali nową wiedzę i doskonalili swoje umiejętności. Uzyskane tytuły gwarantują uczniom pierwszeństwo w przyjęciu do wymarzonych szkół ponadpodstawowych oraz zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty (z przedmiotu, jakiego tematycznie dotyczył konkurs).

Uczniów do konkursów przedmiotowych przygotowywali: Pani Karolina Kess, Pani Wioletta Woś, Pani Ewa Tomaszewska, Pani Elżbieta Dubiel oraz Pan Dariusz Szczepiński, którzy wspólnie z Dyrektorem ZS nr 12 w Lublinie, Panem Lucjanem Miciukiem, otrzymali podziękowania od Pani Teresy Misiuk-Lubelskiej Kurator Oświaty.

Uczniom, Rodzicom Laureatów i Nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Mazur-Saczuk

wicedyrektor