Aktualności podstawowakonkursy SP14

“Zdrowy skarb – nasze emocje”

PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

“Zdrowy skarb – nasze emocje” organizowanego w ramach projektu “Tydzień zdrowia – zrozumieć emocje”

13 grudnia w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu plastycznego “Zdrowy skarb – nasze emocje”. W ramach uroczystości klasa I c przeniosła wszystkich widzów w  świat emocji i uczuć poprzez przedstawienie pt. “Zdrowy skarb – nasze emocje”, w trakcje uroczystości wystąpiła szkolna grupa taneczna. Uczennica klasy Vc Amelia Bekiesza zaprezentowała swój autorski wiersz “Cztery strony emocji”. Przedstawienie było podsumowaniem całotygodniowego projektu “Tydzień zdrowia – zrozumieć emocje” organizowanego przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie w ramach konkursu “Lubelskie granty promujące zdrowie w przedszkolach, szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Lublin”.

Na uroczystości gościliśmy: Dyrektora Szkoły – p. Lucjana Miciuka, panie v – ce dyrektor:    p. A. Scherer, p. J. Semczuk, p. B. Owczarek, grupę przedszkolną “Gwiazdeczki”, uczniów klas I- III, rodziców i dziadków uczniów oraz laureatów konkursu wraz z opiekunami.

Dyrektor szkoły p. Lucjan Miciuk, v- ce dyr. p. Aneta Scherer, oraz koordynatorki konkursu p. Maja Donica i p. Agnieszka Nikołajuk wręczyły uczniom i nauczycielom nagrody, dyplomy oraz podziękowania.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za przybycie.