Konkursy LKO

KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2021/2022

Szanowni Państwo,

eliminacje etapu rejonowego są przeprowadzane w macierzystych szkołach uczniów zakwalifikowanych do dalszej części konkursów. Terminarz II etapu jest podany poniżej. Uczeń przystępujący do konkursu na etapie rejonowym zobowiązany jest stawić się 20 minut przed rozpoczęciem danego konkursu oraz okazać aktualną legitymację szkolną zespołowi nadzorującemu. Uczeń rozpoczyna pracę z arkuszem punktualnie o godzinie 9:00. Czas pracy na rozwiązanie zadań konkursowych wynosi 90 minut. Do etapu wojewódzkiego kwalifikuje się uczestnik eliminacji rejonowych, który uzyskał minimum 85% punktów możliwych do zdobycia na etapie rejonowym. Informacje o wynikach uzyskanych przez uczestników konkursów zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.lscdn.pl zgodnie z Terminarzem eliminacji konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. Lista uczniów zakwalifikowanych do rejonowego etapu konkursów przedmiotowych znajduje się w zakładce „DLA UCZNIÓW” – „Konkursy” – „Konkursy LKO”.

Zarządzenie nr 125

Zakres wymagań

Gratuluję sukcesu uczniom i nauczycielom. Z całego serca życzę powodzenia.

Sylwia Anulewicz

wicedyrektor ZS 12