Aktualności podstawowakonkursy SP14

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs jest organizowany przez Centrum Kształcenia Językowego „The Point” i skierowany jest do uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia.

Odbędzie się 4.02.2021 r. o godzinie 8.55.

UWAGA!  Wymagana jest pisemna zgoda rodzica na udział w konkursie. Powinna być ona wysłana poprzez dziennik elektroniczny do koordynatorów Konkursu: p. Magdaleny Baran lub do p. Karoliny Kess do 22 stycznia 2021 r.

JAK PRZEBIEGA KONKURS?

Konkurs jest przeprowadzany ONLINE i  dotyczy ciekawostek językowych. Uczniowie, po krótkim wprowadzeniu (prelekcji, która trwa około 5 minut), wykonują 3 minutowy test, w całości po polsku, dzięki któremu wygrywają akcesoria do nauki zdalnej, m.in myszki bezprzewodowe, kamerki, pendrive`y czy słuchawki. Jeden uczeń każdej szkoły, który uzyska największą liczbę punktów oraz najszybciej wykona test, otrzyma pakiet nagród (akcesoria biurowe The Point oraz akcesoria komputerowe do nauki zdalnej). Organizator konkursu poinformował, że uczniowie w celu weryfikacji będą poproszeni o podanie numeru telefonu komórkowego.

W II etapie konkursu (finale) zostanie wyłonionych  trzech laureatów konkursu. Nagrodami głównymi w drugim etapie konkursu są:

I miejsce – laptop

II miejsce – tablet

III miejsce – telefon komórkowy.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST PO KLIKNIĘCIU W LINK: