Aktualności podstawowakonkursy SP14

Lubliniacy czytają książki

Podsumowanie III Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla uczniów klas III szkół podstawowych miasta Lublina „Lubliniacy czytają książki, kochamy Polskę – 100 lat niepodległości”
pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Lublin,
Pana dra Krzysztofa Żuka

W piątek, 23 listopada 2018r. w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie III Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla uczniów klas III szkół podstawowych miasta Lublin „Lubliniacy czytają książki, kochamy Polskę – 100 lat niepodległości” pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Lublin, Pana dra Krzysztofa Żuka.

Koordynatorki konkursu p. Anna Saran – Matuszak i p. Beata Mącik wręczyły uczniom
i nauczycielom nagrody, dyplomy oraz podziękowania.

Do konkursu przystąpiło 39 uczniów z pięciu szkół podstawowych miasta Lublin:

– Szkoły Podstawowej nr 5,
– Szkoły Podstawowej nr 10,
– Szkoły Podstawowej nr 23,
– Szkoły Podstawowej nr 42,

– Zespołu Szkól nr 12, Szkoły Podstawowej nr 14.

Szczególnie gratulujemy uczniom, którzy zdobyli II i III miejsca oraz WYRÓŻNIENIA:

– Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie – 2 uczniów zajęło II miejsce, 1 uczeń III miejsce,
1 uczeń wyróżnienie,

– Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie – 2 uczniów zajęło II miejsce, 2 uczniów III miejsce,

– Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie – 1 uczeń zajął II miejsce, 3 uczniów zdobyło wyróżnienie,

– Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie – 2 uczniów zajęło II miejsce, 2 uczniów zajęło
III miejsce, 1 uczeń zdobył wyróżnienie,

– Zespół Szkół nr 12, Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie –  2 uczniów zdobyło II miejsce,
2 uczniów zdobyło III miejsce.

Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu czytelniczego, która odbędzie się w przyszłym roku.