Aktualności podstawowakonkursy SP14

Konkurs plastyczny “100 LAT PCK”

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “100 lat PCK” organizowanym przez Lubelską Grupę Społecznych Instruktorów Młodzieżowych Polskiego Czerwonego Krzyża.

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych – klasy 1-6 w dwóch kategoriach wiekowych.

Celem przedsięwzięcia jest promocja 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża, które będzie miało miejsce w 2019 r. Konkurs ma na celu wyłonienie prac, które najcelniej ukażą jego ideę.

Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 5 listopada 2018 roku do Biura Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK:
Lubelski oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Puchacza 6

Z dopiskiem: Konkurs plastyczny 100-lecie PCK.

Nagrody

1. Organizator przewidział następujące nagrody rzeczowe w ramach niniejszego konkursu:
    I miejsce – Radioodtwarzacz
    II miejsce – Głośnik Bluetooth
    III miejsce – Odtwarzacz MP3
  2. Nagrody zostaną przyznane oddzielnie dla Kategorii wiekowej Klasy 1-3 oraz Klasy 4-6.