AktualnościPrzedszkole

Kodowanie na dywanie z Panią Anną Świć

Motylki z Przedszkola Nr 86 miały przyjemność poznać panią Anię Świć- koordynatorkę Ogólnopolskiego Programu „Uczymy dzieci programować”

Przedszkolaki mając roboty zamienione w pomocników Świętego Mikołaja planowały drogę, programując roboty, w taki sposób, żeby Mikołaje roznosiły do poszczególnych domów prezenty🎁🎁🎁 Kolejnym wspaniałym wydarzeniem było planowanie trasy za pomocą robota INDI to przyjazny, intuicyjny robot. Bez wykorzystywania tabletów, bazując na komendach ukrytych pod postacią barwnych kwadratów, przedszkolaki mogły rozwijać logiczne myślenie, kreatywność i umiejętność współpracy. Słodki poczęstunek oraz wręczenie nagrody z Code Week było podsumowaniem wspaniałego wydarzenia.
Pani Ani Świć pięknie dziękujemy za wspólną zabawę🙂