“O odwilży, o kichaniu i o Wiosny powitaniu ”

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Topnieją śniegi, nieśmiało rozkwitają pierwsze  kwiaty. Ptaki powracają z ciepłych krajów. To znaki  odchodzącej  od nas zimy…

W dniu 21 marca 2023r. grupa teatralna „ Bajdurka”, której opiekunem jest pani Agnieszka Rzedzicka  oraz klasa III b z wychowawczynią  panią Beatą Mącik postarały się, aby każdy poczuł ciepłą i piękną wiosnę.

W wiosenny nastrój wprowadziły na s dziewczynki z klasy trzeciej wykonując  przepiękny taniec baletowo-akrobatyczny do muzyki Antonio Vivaldiego.

Następnie na scenie pojawili się aktorzy teatrzyku „ Bajdurka” z przedstawieniem pt. „O odwilży, o kichaniu i o Wiosny powitaniu ”.  Z wielkim zaangażowaniem odgrywali swoje role, dialogi pełne humoru, piosenki i tańce sprawiły, że wszyscy na sali świetnie się bawili.

Na zakończenie wystąpili uczniowie klasy trzeciej b,  którzy przygotowali „Wiosenny pokaz mody”.

Mamy nadzieję, że starania naszych uczniów sprawiły, że Wiosna zagości u nas na dobre.

Serdecznie dziękujemy za obecność pana Dyrektora Lucjana Miciuka, pani wicedyrektor Anety Dams, pani kierownik świetlicy Mai Donicy, rodziców, nauczycieli oraz uczniów klas I-III.

Agnieszka Rzedzicka

Beata Mącik