Świetlicowe wieści

Jesienne zabawy w świetlicy 62

W świetlicy 62 poczuliśmy już jesienną atmosferę. Ta piękna i kolorowa pora roku owocuje w barwne liście i kasztany, zwiastuje zmiany w pogodzie i zapowiada zimę. Jesienne  dary stały się dla nas inspiracją do ciekawych zabaw twórczych. Wykorzystaliśmy różne materiały oraz techniki plastyczne, dzięki którym powstały kreatywne prace uczniów.

Dzieci malowały, eksperymentowały i bawiły się jesiennymi kolorami. Mogły wykazać się niesamowitą wyobraźnią oraz poczuciem estetyki. Jesienne liście wykonane metodą origami znalazły się na jesiennym drzewie i ozdobiły naszą salę świetlicową. Kasztany zebrane podczas jesiennego spaceru, wykorzystaliśmy do nauki głoskowania oraz przeliczania liter w wyrazach. Liście klonu, dębu i lipy dzieci ozdobiły według własnego pomysłu suchymi pastelami, chętnie i z zaangażowaniem brały udział w dekorowaniu naszej sali i tworzeniu w niej jesiennego klimatu.

Serdecznie dziękujemy naszym kochanym Świetlikom 🙂

Wychowawcy świetlicy: