Szkoła Młodych Patriotów

Realizacja zadania konkursowego:

Przeprowadzenie sondażu wśród uczniów, nauczycieli, mieszkańców miejscowości nt. postaw patriotycznych oraz roli patriotyzmu lokalnego.

Kolejnym zadaniem w ramach projektu „Szkoła młodych patriotów” w Szkole Podstawowej
nr 14 im. Tadeusza Kościuszki wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie zaplanowanym na październik 2021 r. było przeprowadzenie sondażu wśród rodziców uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli dotyczących postaw patriotycznych oraz roli patriotyzmu lokalnego. W tym celu wykorzystano metodę sondażu diagnostycznego w oparciu o technikę ankiety. Badania ankietowe polegają na zadawaniu respondentom pytań kwestionariuszowych z prośbą o pisemne odpowiedzi. Pani E.D. Gralak opracowała stosowne ankiety a następnie przeprowadzono badanie postaw patriotycznych.

Na podstawie uzyskanych odpowiedzi Pani Jagoda Zielonka i Pani Anna Tokarska opracowały wyniki i sporządziły szczegółowe sprawozdania, z którymi mogą się Państwo zapoznać (pliki zamieszczone poniżej). Przeprowadzone badanie miało charakter anonimowy.

Koordynatorzy projektu: Wicedyrektor klas 1-3 SP Aneta Dams

Elżbieta Dominika Gralak

Analiza wyników ankiety wśród rodziców i nauczycieli uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej

Analiza wyników ankiety wśród uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej