Aktualności podstawowa

INSTA.LING

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do nauki języka angielskiego poprzez program Insta.Ling. Jest to już X edycja programu Insta.Ling dla szkół, w której bierze udział 100 000 uczniów z całej Polski. Insta.Ling jest stroną www do nauki słówek języków obcych a także ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z omawianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Do chwili obecnej do programu włączyli się uczniowie następujących klas: 4a, 4b, 4c (opiekun A. Karczmarz-Broda), 4e, 4f, 4g, 6c, 7c (opiekun pani Wioletta Woś), 7d oraz 2a, 2b, 3c gimnazjum (opiekun pani Barbara Rusinek).

Zapraszamy do współpracy!

Anna Karczmarz-Broda