II Turniej Gimnazjalny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie

W dniu 22 lutego 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie, we współpracy z Lubelskim Okręgowym Związkiem Rugby i Klubem Sportowym „Budowlani” odbył się  II Turniej Gimnazjalny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie. Z przyjemnością gościliśmy Pana Jacka Zalejarza Prezesa Klubu Budowlani, Pana Piotra Chodunia Wiceprezesa Klubu Budowlani oraz Pana Sebastiana Berstka koordynatora Rugby Tag na Lubelszczyźnie. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Nadia Chodoń ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie.

Zdobyte miejsca :
I miejsce Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie
II miejsce – Zespół Szkół nr 12, Gimnazjum nr 27 w Lublinie

III miejsce –Szkoła Podstawowa nr 27, Gimnazjum nr 7 w Lublinie
IV miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 15, Gimnazjum nr 8 w Lublinie
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16, Gimnazjum nr 16 w Lublinie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach

VII miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach

Istotne są puchary i medale, ale czy najważniejsze? Satysfakcję powinien mieć każdy uczestnik zawodów, gdyż zrobił wiele dla zdrowia, niekiedy pokonując własne słabości. Wszystkim, którzy brali udział w zawodach, gratulujemy!!!

W imieniu organizatorów pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom, kibicom i nauczycielom za przybycie, zaangażowanie oraz dobrą zabawę w Rugby Tag.

Koordynatorzy:
Kamil Stefaniak