I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ DLA DZIEWCZĄT !

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż film konkursowy, który nagrywaliśmy z dziewczętami na temat dojrzewania został uhonorowany zaszczytnym pierwszym miejscem.

W tym momencie pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy choćby w małym stopniu przyczynili się do wygranej naszej szkoły. Nade wszystko zaś pragnę wyrazić olbrzymią dumę, radość i wiarę w naszą młodzież. Bez ich zaangażowania, chęci i pasji, bez potrzeby zgłębiania informacji na temat dojrzewania i towarzyszących mu zmian, bez otwartości na dialog i wymianę poglądów udział w projekcie byłby niemożliwy.

Cytując klasyka: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…” chcę podkreślić, iż współpraca z Wami, drodzy Uczniowie to dla mnie zaszczyt!

Wszystkich Państwa zachęcam raz jeszcze do obejrzenia naszego filmu.

Aneta Scherer

wicedyrektor