AktualnościPrzedszkole

Grupa Biedronki odwiedziła Bibliotekę Publiczną

18 października dzieci z grypy BIEDRONKI wraz z Paniami z przedszkola udały się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej, która znajduje się przy ul. Relaksowej. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Zdecydowana większość dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek. Miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni. Dowiedziały się, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci podziękowały pani bibliotekarce za oprowadzenie po świecie książki. Każdy przedszkolak wyszedł  z uśmiechem  i pełen wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Wychowawcy grupy:

Natalia Saniuga,