stronaZaproś Rodzica Na Swoją Lekcję

Gość specjalny: wizyta rodzica uczennicy klasy 3b – przedstawiciela GDDKIA

Czym jest GDDKIA? Tego dowiedzieli się uczniowie 3b w trakcie wizyty mamy jednej z naszych uczennic, pracującej w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, pani Patrycji Dubiel. Była to wspaniała i niezapomniana lekcja dotycząca zachowania przepisów drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Pani Dubiel opowiedziała uczniom o swojej pracy, a zakończeniem tych wspaniałych zajęć były przemiłe prezenty dla dzieci od GDDKIA (odblaskowe plecaczki, kamizelki, książeczki, breloki, świecące lampki) i …. NIEZAPOMNIANY TEST KIEROWCÓW! 🙂 Test polegał na obserwacjach liczby kierowców, którzy widząc oznakowanych odblaskowo pieszych zbliżających się do przejścia, powinni się zatrzymać i ustąpić im pierwszeństwa. Czy każdy z kierowców się zatrzymał? Jeśli chcecie wiedzieć, zapytajcie 3b!

Wych. Jagoda Zielonka