KLASA IC I 2F W FARMIE ILUZJI

Uczniowie klasy 1”c” wraz z uczniami klasy 2 „f” wyruszyli na wycieczkę do  Farmy Iluzji. Wycieczka była okazją do świętowania Dnia Dziecka. Na miejscu spotkało nas wiele atrakcji: krzywy dom, w którym ciężko ustać w jednym miejscu, labirynt luster, wyścig na tratwach, zabawy na dmuchańcach, karuzela, papugarnia, przejazd ciuchcią, cudowne place zabaw i wiele innych. Mogliśmy też zobaczyć głowę kolegi na talerzu. Widok był niesamowity. Na miejscu zjedliśmy pyszny obiad z lodami na deser. Czas bardzo szybko nam upłynął. Do domu wróciliśmy pełni wrażeń i z rozbudzonym apetytem na kolejne wyjazdy. Ten radośnie przeżyty czas będą nam  przypominały pamiątki przywiezione do domu.

Małgorzata Kędzierska

Aneta Harasim