DZIEŃ DZIECKA Z „KLUBEM STRAŻAKA” W KLASIE III G

Dzień Dziecka w klasie III g był dniem szczególnym. Rodzice uczniów bardzo zaangażowali się w to, by był on dla dzieci okazją do wspaniałej zabawy, ale także do zaprezentowania umiejętności tanecznych przed szeroką publicznością. Urocza sceneria Zalewu Zemborzyckiego stanowiła idealne tło dla bardzo utalentowanej i zdyscyplinowanej drużyny III g, której przygoda w klasach I-III powoli zbliża się ku końcowi. Przez cały okres nauki w pierwszym etapie edukacyjnym dzieci miały okazję brać udział w zajęciach „Klubu Strażaka”. Przez 3 lata uczyły się bezpiecznego zachowania w każdej sytuacji, udzielania pierwszej pomocy, dbały o aktywność fizyczną, uczestnicząc w różnego rodzaju konkurencjach, a przede wszystkim dzięki temu stały się bardzo zgranym zespołem, w którym każde dziecko czuło się akceptowane, docenione i ważne. Zajęcia były prowadzone przez wychowawcę klasy, aktywnego członka OSP Stary Brus Marzannę Lebedziuk i Monikę Salamon, a także aktywnie wspierane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie i Studio Tańca Danceflow pana Pawła Borówki. Dzięki tej współpracy udało się zrealizować wiele interesujących projektów promujących taniec jako formę aktywnego i zdrowego stylu życia.

Koordynatorzy:

Marzanna Lebedziuk dh OSP Stary Brus