AktualnościPrzedszkole

„CHOĆ PRZEDSZKOLAK JESZCZE MAŁY, ZAWÓD ZNAJDZIE DOSKONAŁY”

Mamy to! Rok szkolny 2021/2022 był dla Przedszkolaków bardzo pracowity. Kreatywność naszych dzieci  wrastała z każdym działaniem, które realizowane były w poszczególnych grupach uczestniczących w ogólnopolskim projekcie „Choć przedszkolak jeszcze mały, zawód znajdzie doskonały”.

Dzieci z grup: Biedronek, Żuczków, Motyli , Pszczółek, Świerszczy, Mrówek ora Szafirków w każdym miesiącu poznawały artystyczny zawód. Głównym celem projektu było poszerzenie wiedzy i zainteresowań dzieci na temat wybranych zawodów wykonywanych przez dorosłych oraz uświadomienie pracy w życiu człowieka. Po ukończeniu wszystkich 9 zadań oraz sporządzeniu sprawozdań z realizacji otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia bardzo ciekawego projektu.

Gratulujemy i dziękujemy twórczyniom 🙂

Jednocześnie cieszymy się że dzieci wraz z nauczycielami oraz rodzicami mogli się tak fajnie bawić.

CERTYFIKAT- BIEDRONKI

CERTYFIKAT- MOTYLKI