Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

BAL KARNAWAŁOWY W ŚWIETLICY 58

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w świetlicy 58 w dniu 5 lutego 2021 roku.

Zabawę karnawałową rozpoczęła rano klasa 1a, zaś po południu bawiła się klasa 1d. W pięknie udekorowanej świetlicy szkolnej podczas zabaw było bardzo kolorowo. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Największą atrakcją dla dzieci było pozowanie do zdjęć we własnoręcznie wykonanej fotobudce. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Wychowawcy świetlicy 58

Kinga Baran