Aktualności podstawowa

Pozaszkolne pasje

Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie ogłasza konkurs –Pozaszkolne pasje. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów klas I-VIII, z podziałem na klasy I-III oraz IV-VIII.

Zgłoszenia, opisy swoich pozaszkolnych pasji można przesyłać:

1. w formie elektronicznej na adres: lucjan.miciuk@zs12.lublin.eu
  2. w formie papierowej, w sekretariacie szkoły
  3. w formie audiowizualnej, w sekretariacie szkoły
  4. w formie przedmiotowej, w sekretariacie szkoły

do dnia 10 stycznia 2023 roku. Do zgłoszenia proszę koniecznie dołączyć pisemną zgodę Waszych Rodziców na publikacje w ogólnopojętych mediach Waszych pasji, w tym Waszego wizerunku w postaci zdjęć, nagrań bądź ustalonych wcześniej informacji o Was.

Prezentacja nadesłanych pasji planowana jest na 24 marca 2023 r. w Dniu Patrona Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie. O formie i sposobie prezentacji zdecydują Wasze nadesłane pasje.

O najciekawszych Waszych pasjach poinformujemy lokalne media, zamieścimy je na stronie internetowej naszej szkoły, wyeksponujemy je na terenie naszej placówki.

Uczniowie z pasją to nasze Perełki, które zamierzamy promować i wspierać w kontynuowaniu  pasji.

Lucjan Miciuk
Dyrektor Zespołu szkół nr 12 w Lublinie