Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

,,Andrzejki” u Świetlików

W dniu 30.11.2018 r. w Zespole Szkół Nr 12 w Lublinie, odbyła się zabawa andrzejkowa  dla dzieci ze  świetlicy szkolnej. Uczniowie mieli okazję powróżyć sobie przepowiadając przyszłość oraz pobawić się przy akompaniamencie znanych i lubianych utworów muzycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z elementami rywalizacji. Dzieciom w szczególności przypadła do gustu zabawa,w trakcie której można było zjeść bez pomocy rąk nawleczone na sznurek…ciastko, czy też wygrać miejsce na „gorącym krześle”. Słodycze dla wszystkich dzieci,  stanowiły miły akcent podsumowujący sympatycznie spędzony czas.
Za  pomoc w przygotowaniu świetlicowych ,,Andrzejek” oraz  wspólną zabawę dziękują organizatorzy.

Anna Lis

Helena Jeżowska