Szkoła Młodych Patriotów

Dnia 22 listopada 2021 r. w Zespole Szkół nr 12 odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski o tematyce patriotycznej dla klas I – III, realizowany w ramach Programu „Szkoła Młodych Patriotów”.

Celem nadrzędnym konkursu było zapoznanie uczniów z wierszami o tematyce patriotycznej, związanymi historycznie z czasami wojennymi, które odegrały dużą rolę w historii XX. Wieku Rzeczypospolitej Polskiej. Zrealizowano założenie jakim jest kształtowanie postaw patriotycznych oraz kultywowanie tradycji narodowych.

W konkursie wystąpiło 15 uczestników, spośród których Jury w składzie:

– Agnieszka Powroźnik

– Paulina Wójcik