Aktualności podstawowakonkursy SP14

Alfik Matematyczny

25 lutego 2021 o godzinie 9:00  w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”, organizowany przez firmę edukacyjną „Łowcy Talentów – JERSZ”.

Konkurs jest znakomitą okazją do pobudzenia zainteresowań uczniów oraz poszerzania zasobu wiedzy. Ponadto stanowi jeden ze sposobów na zapoznanie podopiecznych z coraz szerzej wkraczającymi do szkół testami wyboru.

Udział w ogólnopolskim konkursie daje zarówno uczniom, jak i nauczycielom niepowtarzalną szansę porównania swoich umiejętności oraz wiedzy z przedstawicielami szkół w całej Polsce.

To szczególne wydarzenie uświetnił swoją obecnością Szanowny Pan Dyrektor Lucjan Miciuk, który życzył uczniom sukcesów i gratulował podjęcia wyzwania.

W czasie trwania matematycznych potyczek pracowała komisja w składzie:
Elżbieta Grelak i Agata Mazurek