ŻYCZENIA DLA POLSKI OD DZIECI

“Dziś jest wielka rocznica – 11 listopada.

Tym, co zmarli za ojczyznę, hołd wieczności Polska składa”.

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej chcąc upamiętnić 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę wzięli udział w konkursie plastycznym  “11 listopada oczami uczniów klas 1-3”, włączyli się w realizację kilkuminutowego filmu nawiązującego do tego ważnego wydarzenia  oraz wzieli udział w akcji “Szkoła do hymnu”. Inicjatywy miały na celu zainteresowanie uczniów historią niepodległości Polski, kształtowanie postaw  patriotycznych,  świadomości narodowej i szacunku dla Ojczyzny, a także rozwijanie kreatywności i twórczości dzieci.

Uczniowie klas młodszych wykazali  ogromny, twórczy potencjał, niebanalne ujęcie tematu  wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych oraz środków audiowizualnych.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla laureatów konkursu.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursie odbędzie się do 30 listopada na korytarzu edukacji wczesnoszkolnej.

Wszystkich zapraszamy do obejrzenia filmu upamiętniającego jeden z najważniejszych dni w historii Polski. Z całego serca dziękujemy uczniom: Milence Portce, Oli Strynik, Oliwii Łukasiewicz, Maćkowi Pułapie, Marcelowi Dakterze oraz Franiowi Denece, którzy w ramach zajęć dodatkowych Coaching edukacyjny przygotowali się do występu przed kamerą. Dziękujemy ich rodzicom za serdeczność, wsparcie i współpracę na każdym etapie naszej twórczej działalności.

Koordynatorzy:

wicedyrektor Aneta Dams