Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III

Wreszcie są , upragnione wakacje! – W piątek, 23 czerwca oficjalnie zakończył się rok szkolny 2022/23. Uczniowie klas 1-3 Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie, odebrali świadectwa i nagrody książkowe za najwyższe wyniki w nauce   wzorowe zachowanie. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której wystąpiły: grupa teatralna „Bajdurka” pod kierownictwem p. Agnieszki Rzedzickiej, uczennice z klasy 1b p. Anety Łukasiewicz „ rozśpiewane dziewczęta” pod przewodnictwem p. Katarzyny Wiśniewskiej oraz krecik, któryprzy piosence o tym samym tytule rozbawiał publiczność.

Swoją obecnością zaszczycili nas, zaproszeni goście:

 Pani Jadwiga Mach – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania, Radna Rady Miasta Lublin
 Ksiądz Prałat Eugeniusz Zarębiński – proboszcz parafii pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
 Ksiądz Stefan Batruch proboszcz parafii Greckokatolickiej w Lublinie
 Pani Patrycja Dubiel – przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie
 Pani Oksana Basaraba – koordynator Sobotniej Ukraińskiej Szkoły im. Michaijła Lesjiowa.

Po oficjalnych przemówieniach Gości i Pana Dyrektora ZS12, zgodnie z tradycją szkoły, nagrody zostały wręczone przez: Panią Jadwigę Mach i Pana Dyrektora Lucjana Miciuka, Panią Wicedyrektor Anetę Dams oraz Panią Patrycję Dubiel. Na zakończenie Hania i Staś w imieniu trzecioklasistów, wyrazili słowa wdzięczności Pani Wicedyrektor i Nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej za naukę i nadzór oraz swoim młodszym koleżankom i kolegom, za mile spędzony czas na szkolnych korytarzach.

Uroczystość prowadzili Pani Angelika Kawecka i Pan Dominik Ocias. Nad całością czuwała Pani Wicedyrektor Aneta Dams.
Zapraszam do obejrzenia relacji z akademii, którą przygotowali: Pan Patryk Kargul i Pani Dominika Olejnik.

koordynator
Aneta Łukasiewicz