Aktualności podstawowa

XXVI Edycja Ogólnopolskiej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Zakończyła się zbiórka darów podczas tegorocznej XXVI Edycji Ogólnopolskiej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy choćby w najmniejszy sposób przyczynili się do wywołania uśmiechu na twarzach potrzebujących – współorganizatorowi meczu słodkich serc, czynnym wolontariuszom, uczniom, nauczycielom oraz wspaniałym rodzicom.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę uczniów z klasy 3 AG za wyjątkowe zaangażowanie w zbiórkę darów oraz za zliczanie i segregację darów rzeczowych.

Zebraliśmy ponad 300 kg odzieży, 60 kg słodyczy, 10 kg produktów spożywczych, 45 kg zabawek. Wielkość podanych liczb jest jednak niewspółmierna do serca, ciepła i wsparcia, jakie cała społeczność szkolna okazała potrzebującym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Szef Sztabu

Kinga Teterycz – Iwanicka