AktualnościPrzedszkole

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO – TECHNICZNEGO pt. „Eko Skrzat – nasz świąteczny przyjaciel”.

Miło nam poinformować, że znamy już laureatów Ogólnopolskiego konkursu plastyczno –technicznego
pt. „Eko Skrzat – nasz świąteczny przyjaciel”.
Na konkurs wpłynęło 15 przepięknych prac z różnych zakątków Polski, z których wyłoniliśmy dodatkowo wyróżnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział, a zwycięzcom gratulujemy!
Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców z Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie za ufundowanie nagród rzeczowych.

Laureaci to:

I MIEJSCE: NINA GRZESIAK
Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad w Jarostach

II MIEJSCE: WOJCIECH PAWŁOWSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy

III MIEJSCE: MARCEL GĄSKA
Przedszkole Miejskie nr 9 Bajkowa Kraina w Ostrołęce

WYRÓŻNIENIA:
ALEKSANDRA PUCER
Przedszkole nr 84 w Lublinie
NATALIA GAŁĄZKA
Przedszkole nr 89 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie
KARINA NOWAKOWSKA
Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” we Włocławku

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy dalszych sukcesów! Nagrody, dyplomy i podziękowania dla laureatów wyślemy pocztą. Dla uczestników dyplomy i podziękowania za udział wyślemy drogą elektroniczną.

Koordynatorzy konkursu: Beata Rybak, Ewa Kowalik