konkursy SP14

WYNIKI III MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „ZAPROJEKTUJ ZNACZEK POCZTOWY NA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz nauczycielom i rodzicom za wsparcie dzieci w aktywnościach plastycznych. Otrzymane prace konkursowe były różnorodne pod kątem wykorzystanych technik plastycznych. Natomiast wspólnym mianownikiem wszystkich wykonanych znaczków było przesłanie: „Dbajmy o Ziemię, gdyż jest naszym domem!”. Chwila refleksji dotycząca szacunku wobec naszej planety zobrazowana w oryginalny sposób stanowi wartość dodaną konkursowych zmagań.

Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczestników:

I miejsce:

M. Mościcki, „Skala” Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie

II miejsce:

D. Bratkowska, SP nr 51 w Lublinie

III miejsce:

A. Kowalczyk, SP nr 3 w Lublinie

Wyróżnienie:

A. Oleksa, „Skala” Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu !!

Informacje dotyczące odbioru nagród zostaną przekazane indywidualnie nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.