Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla klas pierwszych

W dniu 4 września 2023 roku o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klas pierwszych.

Prowadzący uroczystość Pani Agnieszka Rzedzicka oraz Pan Maciej Harasim przywitali Dyrekcję naszej szkoły: Pana Dyrektora mgr Lucjana Miciuka, Panią Wicedyrektor klas 1-3 mgr Anetę Dams, Panią Wicedyrektor klas 4-6 mgr Sylwię Anulewicz, Panią Wicedyrektor klas 7 – 8 mgr Katarzynę Mazur – Saczuk, Panią kierownik świetlicy Maję Donicę.

W tym szczególnym dniu przybyli na uroczystość zaproszeni goście:

Pani Jadwiga Mach – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania, Radna Rady Miasta Lublin;

Ksiądz Emil Mazur – wikariusz z parafii pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

Pan Dyrektor mgr Lucjan Miciuk powitał uczniów i ich rodziców, życzył dzieciom sukcesów w nauce, zwracając uwagę na dzielne pokonywanie wszelkich trudności i stresu. Życzył też rodzicom satysfakcji z osiągnięć ich pociech. Kilka ciepłych słów do uczniów i ich rodziców skierowali także przybyli goście: Pani Jadwiga Mach i Ksiądz Emil Mazur.

Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego „Kamertonik” pod kierownictwem Pani Katarzyny Wiśniewskiej, uczniów klasy 3 „C”, którzy powitali pierwszoklasistów wierszem i piosenką pod kierunkiem wychowawczyni Pani Małgorzaty Kędzierskiej. Na zakończenie części artystycznej zaśpiewała Pani Jagoda Zielonka zachwycając wszystkich swoim pięknym głosem.

Uroczystość przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze, a dekoracja sali wykonana przez Panią Małgorzatę Kędzierską nawiązywała do minionych wakacji oraz powitania szkoły.

Dziękujemy wszystkim osobom, które miały wkład w organizację tego przedsięwzięcia oraz za wsparcie Pani Wicedyrektor mgr Anety Dams.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z akademii, którą przygotował  Pan Patryk Kargul oraz Pan Dominik Ocias.

Koordynator:

Małgorzata Kędzierska