Aktualności podstawowa

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów klas pierwszych.

W dniu 2 września 2019 roku o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów klas pierwszych.

Był to dla nich szczególny dzień. Żegnali wakacje i witali nowy rok szkolny w obecności rodziców, zaproszonych gości, wychowawców, nauczycieli oraz Dyrekcji Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie.

Pan Dyrektor mgr Lucjan Miciuk powitał w progach naszej szkoły pierwszoklasistów i ich rodziców. Życzył dzieciom sukcesów w nauce, a rodzicom satysfakcji z ich osiągnięć. Kilka ciepłych słów do uczniów skierowała również Pani Jadwiga Mach – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania, Pani Magdalena Nowak – Kowalczyk przedstawicielka Rady Rodziców oraz ksiądz Emil Mazur.

Uroczystość uświetniła krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy III c oraz piosenki w wykonaniu chóru szkolnego „Kamertonik” pod kierownictwem Pani Katarzyny Wiśniewskiej.

Krystyna Szerzerzeniewska