Aktualności podstawowa

Twój Dar Serca dla Hospicjum

W dniu 21 marca 2018 roku społeczność naszej szkoły okazała wielki dar serc, wspierając ważne przedsięwzięcie, które ma na celu pomoc dzieciom przebywającym w hospicjum. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne zaangażowanie.

W ramach pierwszego dnia wiosny został rozegrany mecz charytatywny w piłkę siatkową nauczyciele kontra uczniowie. Po stronie nauczycieli mogliśmy zobaczyć: p. B. Rusinek, p. E. Urbaś, p. A. Dziobal, p. M. Donicę, p. K. Kess, p. K. Stefaniaka, p. P. Chudzika. Uczniów reprezentowali: K. Kędra, A. Kośmiej, K. Nakonieczny, W. Kulczyńska, D. Kontek, W. Kloshek, Z. Czarnobil, K. Ochal. W role sędziów wcielili się B. Wiśniewski i K. Radecki.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Do samego końca rozgrywek wszystkim towarzyszyły ogromne emocje. Walka była niezwykle zacięta, a publiczność nie posiadała się z zachwytu nad umiejętnościami sportowców. W przerwie meczu zostały wylosowane nagrody rzeczowe.

Koordynatorzy:

Małgorzata Ostaszewicz