AktualnościPrzedszkole

„TALERZYK MOŻLIWOŚCI – TECHNIKI CYRKOWE W EDUKACJI” – ZAJĘCIA W GRUPIE „SŁONECZKA”

Warsztaty odbywają się w naszej grupie raz w miesiącu. Ukierunkowane są na całościowy rozwój dzieci, jest to trening motoryki małej i dużej, koordynacji oko-ręka, orientacji przestrzennej, balansu, precyzji ruchów, refleksu. Poprzez takie zabawy ćwiczymy koncentrację , wspomagamy proces uczenia się, dzięki ćwiczeniom tworzą się nowe połączenia w sieci neuronów. Dzieci uczą się nowych wzorców ruchowych, co angażuje mózg do sporej aktywności i stanowi odpowiednią rozgrzewkę przed przystąpieniem do dalszych działań edukacyjnych. Zajęcia dodatkowo wspomagają integrację grupy oraz komunikację pomiędzy dziećmi. Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Kurowska.

Zapraszamy do galerii.

Wychowawczynie: