SZKOLNE PODCHODY

Dzieci uwielbiają zabawę w chowanego, ale czy wiedzą jak bawić się w podchody? W ramach integracji klasowej 3e zaprosiła do zabawy klasę 1b. Odbyły się szkolne poszukiwania uciekającej klasy, która zostawiała na swej drodze wskazówki ułatwiające poszukiwania. Podpowiedzi nie były jednak banalne, wymagały od pierwszoklasistów skupienia, koncentracji uwagi i logicznego myślenia. Podążając  śladem wskazówek- zagadek dzieci przemierzały całą szkołę docierając m.in.: do gabinetu Pani Dyrektor Anety Dams – która również włączyła się w naszą zabawę podając kolejny trop. Finalnie pierwszoklasiści odnaleźli starszych kolegów. Zabawa okazała się doskonałą formą urozmaicenia zajęć szkolnych i bardzo przypadła do gustu dzieciom. Wszyscy zasłużyli na słodką nagrodę i certyfikaty dzielnego ucznia!

wych: Agnieszka Tokarska, Agnieszka Rzedzicka