Świetlicowe wieści

Świetlicowa Telewizja Interaktywna odc. 3 Ostatni

Świetlicowa Telewizja Interaktywna nadała ostatni wakacyjny odcinek. Tym razem odbyło się specjalne wydanie wiadomości, w którym dzieci położyły szczególny nacisk na uświadomienie, jak ważne podczas letniego wypoczynku jest ich bezpieczeństwo. Uczniowie klasy 1f przygotowali specjalny plakat  pt. ,,Nie trać głowy na wakajach”. W oparciu o zawarte w nim informacje  przedstawiony został  program mający na celu uwrażliwienie na  zagrożenia. Zostały także podane sposoby radzenia sobie z nimi. Zaprezentowano również taniec do letniego utworu  “Vaiana – Skarb oceanu”.  Zupełną improwizacją okazał się występ wszystkich dzieci do ulubionego przez nich utworu.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy życzyć wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Wychowawca świetlicy: Agnieszka Tokarska i klasa 1F