Aktualności podstawowa

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA NA RZECZ CHORYCH DZIECI

Szanowni Państwo!

Już po raz IV organizuję zbiórkę charytatywną na rzecz chorych dzieci – uczniów i wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele oraz wszystkie osoby, które cyklicznie włączają się do niniejszej akcji pragnę poinformować, że Wasza pomoc jest drogocenna, miła sercu i niezastąpiona. To dzięki Wam pojawia się uśmiech na twarzach dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych. Pragnę serdecznie za to podziękować i zachęcam do dalszej współpracy. Rzeczy, które są najbardziej przydatne dla dzieci to: zabawki, książki, gry dydaktyczne i zręcznościowe, słodycze oraz artykuły szkolne. Można je przynieść do szkoły     w dniach od 8 – 17 grudnia i zostawić u Pana portiera (parter).

Za każdy dar serca bardzo serdecznie dziękuję.

Anna Czubak

Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie