Spotkanie autorskie w klasie 3 d

W klasie 3d odbyło się spotkanie z autorem książki ,,Baśń o dębowym sercu” – Arturem Jasińskim. Podczas wizyty Pan Artur rozmawiał z dziećmi nie tylko o książce, fabule i sprawach technicznych związanymi z pracami wydawniczymi. Sporo czasu poświęcił na pogawędkę na temat pasji dzieci i ich zainteresowań. Sam zawodowo zajmuje się muzyką, więc wie, ile w życiu znaczy hobby. W wesoły i przyjazny sposób starał się motywować dzieci do nauki, czytania i spełniania marzeń. Dość szeroko rozwijał najważniejsze przesłania swojej książki, czyli bardzo aktualny temat ochrony przyrody. Pan Artur na koniec czytał fragment opowiadania i włączył kilka minut audiobooka. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci były zadowolone z wizyty  pisarza. Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na dalsze twórcze baśnie Pana Artura. Mamie Mateusza Czarskiego dziękujemy za propozycję zorganizowania lekcji z baśnią o dębowym sercu.

Wychowawca Anna Marzec Błasik
Nauczyciel wspomagający Natalia Cieplak