SAMORZĄD UCZNIOWSKI “QUIZ ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY”

W przepięknej zimowo-świątecznej scenerii Zespołu Szkół Nr 12 ze wspólnej inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców zorganizowano dla uczniów wszystkich klas I-VIII pierwszy w historii szkoły “Quiz Świąteczno-Noworoczny”. Na szkolnych korytarzach ustawiono stanowiska z koszami pełnymi losów i cukierków. Słodycze zakupiła Rada Rodziców, na którą społeczność szkolna w każdej sytuacji zawsze może liczyć. Zadaniem uczniów była odpowiedź na wylosowane pytanie o tematyce bożonarodzeniowej lub wykonanie zadania. Nagrodą był cukierek oraz pieczątki, które można było zamienić na ocenę z języka polskiego lub angielskiego. Przedsięwzięcie cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, uczniowie chętnie podchodzili, nawet po kilka razy, a na wszystkich korytarzach szkolnych słychać było śpiewane kolędy i pastorałki. I nagle zrobiło się tak jakoś piękniej, weselej, życzliwiej…czy to magia  Świąt, czy po prostu uczniowie poczuli się jedną wielką rodziną? Na to pytanie niech każdy sobie odpowie w głębi swojego serca.

Koordynatorzy:

Opiekunowie SU: