Aktualności podstawowakonkursy SP14

Rozstrzygnięcie „Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek dla Rodziców i Nauczycieli”

W piątek 14 grudnia 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie „Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek dla Rodziców i Nauczycieli”. Jury  oceniając dobór repertuaru, walory głosowe, interpretację i ogólny wyraz artystyczny z uwagi na wyrównany i bardzo wysoki poziom występów postanowiło jednogłośnie przyznać trzy równorzędne pierwsze miejsca następującym uczestnikom:

D. Wójcik „Gdy się Chrystus rodzi”

A. Sadowska-Pytka „Święta, święta”

S. Smyk „Ciemna nocy”

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Prezentacja występów finałowych oraz uroczyste wręczenie dyplomów nastąpi na początku stycznia 2019 r.  (dokładny termin będzie podany na stronie internetowej szkoły).  Wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli śpiewać z nami w ten piękny, grudniowy wieczór bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Koordynatorzy:

M. Brzozowiec