Aktualności podstawowakonkursy SP14

ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO – LITERACKIEGO „POLSKA W OCZACH DZIECI”

W dniu 10 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Polska w oczach dzieci”, zorganizowanego pod Honorowym Patronatem Dyrektora Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie. Konkurs plastyczny adresowany był do uczniów klas pierwszych. Uroczystość odbyła się w SP nr 33 w Lublinie. Dwie uczennice z naszej szkoły zajęły zaszczytne miejsca: Z. Kitajewska, uczennica klasy I „f” – II miejsce, której wychowawcą jest pan Maciej Harasim oraz E. Niedziela z klasy I „c” – III miejsce, której wychowawczynią jest pani Małgorzata Kędzierska.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.