AktualnościPrzedszkole

Przegląd wierszy i piosenek patriotycznych ,,Bo to nasz Kraj, nasza Ojczyzna”

Z przyjemnością informujemy, że Oliwka Wawruch i Franek Deneka z grupy ,,Dzwoneczki” przygotowani przez panią Anię Rosińską oraz panią Amandę Jóźwik we współpracy z rodzicami uczestniczyli w Przeglądzie wierszy i piosenek patriotycznych ,,Bo to nasz Kraj, nasza Ojczyzna” organizowanym przez Przedszkole nr 5 w Lublinie.
Dzieci zaprezentowały wiersze autorstwa pani Ani Rosińskiej ,,Mój Kraj to Polska” oraz ,,Wiersz o Śląskiej Ziemi”. Nasi reprezentanci zachwycili skład jury swoim talentem recytatorskim oraz przygotowaniem i postawą patriotyczną. Szczególne podziękowania należą się Rodzicom za pomoc w nauce wierszy i przygotowaniem nagrania. Wszystkich zachęcamy do obejrzenia występów, a laureatom przeglądu Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Zapraszamy do oglądania; link poniżej 🙂