Ogród Botaniczny z Szafirkami

Dzieci z grupy Szafirki odwiedziły Ogród Botaniczny. Zapoznały się z różnorodnością krzewów i drzew, od pospolitych kasztanowców, sosen i dębów po rzadkie gatunki takie jak miłorząb czy różne odmiany klonu. Zobaczyły, jak wygląda szałwia, cis pospolity. W przerwie dzieci zjadły drugie śniadanie, które na świeżym powietrzu smakowało wyśmienicie. Na pamiątkę pobytu w Ogrodzie Botanicznym dzieci zebrały piękne, kolorowe liście, jak również owoce – kasztany i żołędzie, które później posłużą do wykonania prac plastycznych w przedszkolu. Podczas wycieczki dzieciom towarzyszyła pani Wicedyrektor Beata Owczarek, pani wychowawczyni Agnieszka Sadowska – Pytka oraz pani Jadwiga Wawryło. Uśmiechnięci i zadowoleni powróciliśmy do przedszkola. Zapraszamy do galerii zdjęć.