„Nie jestem sam-pomagam”

Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy 6a oraz całej społeczności szkolnej, otrzymaliśmy Certyfikat ukończenia I edycji Lubelskiego Projektu Edukacyjnego „Nie jestem sam-pomagam”, wspierającego rozwój społeczno-emocjonalny dzieci. Cieszę się, że realizowane przez cały rok szkolny moduły projektu, przyczyniły się do upowszechniania wiedzy o sytuacji niepełnosprawnych i przewlekle chorych pacjentów szpitali dziecięcych, kształtowania postaw społecznych u uczniów i wprowadzenia ich w świat wartości: współpracy, solidarności, odpowiedzialności, altruizmu i szacunku.

Energia, kreatywność i wielka empatia, jaką wykazała się klasa, sprawiły, że była to sama przyjemność ! Pamiętajmy, że możemy zmienić na lepsze maleńki skrawek świata wokół siebie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego pierwszą edycję projektu.

Patroni: Prezydent Miasta Lublin, Lubelskie Kuratorium Oświaty, Stowarzyszenie „Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej oraz Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie.

Katarzyna Pochylczuk-Łobejko