NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to wielki dzień dla naszego kraju, bowiem obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Tego dnia na ulicach i na domach obserwujemy biało-czerwone akcenty, które mają nam przypominać o wydarzeniach z 1918 roku. Uczniowie klas 1-3 oraz klas 8b, 8c, 8g  chcieli przybliżyć społeczności szkolnej historię naszej ojczyzny w okresie odzyskania niepodległości czego wyrazem jest nagrany wspólnymi siłami film. Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia – moim wspaniałym Uczniom, ich Rodzicom, wychowawcom edukacji wczesnoszkolnej, nauczycielom świetlicy szkolnej oraz panu Romanowi Denisiukowi. Narodowe Święto Niepodległości to moment, kiedy uświadamiamy sobie, że jesteśmy wszyscy razem, kiedy polska wspólnota jest wzmocniona, kiedy wspólnie razem możemy działać dla dobra ogółu. Niech w tym dniu radość z odzyskania wolności towarzyszy każdemu członkowi naszej szkolnej społeczności!

Aneta Dams

wicedyrektor klas I-III