KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2021/2022

Szanowni Państwo,

eliminacje wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych są przeprowadzane w macierzystych szkołach uczniów zakwalifikowanych do dalszej części konkursów. Terminarz III etapu jest podany poniżej. Uczeń przystępujący do konkursu na etapie wojewódzkim jest zobowiązany stawić się 20 minut przed rozpoczęciem danego konkursu oraz okazać aktualną legitymację szkolną zespołowi nadzorującemu. Uczeń rozpoczyna pracę z arkuszem punktualnie o godzinie 10:00. Czas pracy na rozwiązanie zadań konkursowych wynosi 90 minut. Finalistami konkursu przedmiotowego zostają uczniowie, którzy zakwalifikowali się do eliminacji wojewódzkich, wezmą w nich udziału uzyskają co najmniej 30% maksymalnej liczby punktów. Laureatami konkursu przedmiotowego zostają uczniowie, którzy zakwalifikowali się do eliminacji wojewódzkich, wezmą w nich udział i uzyskają co najmniej 90% maksymalnej liczby punktów.

Laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim uzyskuje:

– najwyższą pozytywną ocenę klasyfikacyjną z danych zajęć edukacyjnych,

– zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z przedmiotu objętego konkursem,

– przyjęcie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej.

Finaliści otrzymają dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznej szkoły ponadpodstawowej.

Lista uczniów zakwalifikowanych do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych znajduje się poniżej.

Lista uczniów

Zarządzenie nr 125

Zakres wymagań

Uczniom i nauczycielom gratuluję sukcesu. Z całego serca życzę powodzenia.

Sylwia Anulewicz

wicedyrektor szkoły