Aktualnościkonkursy SP14

Konkurs “Zwierzęta zagrożone wyginięciem”

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Zwierzęta zagrożone wyginięciem”, organizowanym przez Targi Lublin SA. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej zwierzę/zwierzęta zagrożone wyginięciem. Technika wykonania dowolna – jedynym kryterium jest to, aby praca była płaska.

Prace można dostarczać najpóźniej do 25 stycznia (czwartek).

Każda praca powinna zawierać dołączoną karteczkę lub napis na odwrotnej stronie pracy z danymi:
• imię I nazwisko ucznia
• klasa

Prace przyjmują:
klasy VII – VIII – Monika Domańska (zaplecze 103)
klasy IV-VI – Aneta Borkowska (zaplecze 109)

Zwycięzca konkursu w każdej z kategorii otrzyma rodzinny bilet wstępu (dla max 4 osób) na Lubelską Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK oraz nagrody rzeczowe. Osoby wyróżnione w każdej
kategorii otrzymają pojedynczą wejściówkę na Lubelską Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK oraz nagrody rzeczowe. Lubelska Wystawa I Targi Zoologiczne Zoopark odbędą się w dniach 17-18 lutego 2024r. w Targach Lublin.
W załączniku znajduje się regulamin konkursu:

!Regulamin konkursu Zwierzęta zagrożone wyginięciem

Aneta Borkowska