Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie zapraszają uczniów klas VI-VIII, do udziału w “Konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę”. Konkurs adresowany jest do uczniów zainteresowanych zdobyciem i      pogłębianiem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Jest to XVI edycja konkursu o zasięgu ogólnopolskim.

Zadania konkursowe mają mają charakter testów z pytaniami dotyczącymi  wiedzy o żywności i żywieniu oraz aktywności fizycznej. Dokładny zakres tematyczny konkursu oraz wykaz literatury znajduje się w plikach do pobrania umieszczonych na stronie:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie proszone są o złożenie wypełnionej zgody rodziców ucznia na udział w konkursie do Agnieszki Karpińskiej  Anety Borkowskiej, Anny Stelmaszek (zgoda umieszczona jest na stronie konkursu w zakładce „Do pobrania”  lub można ją pobrać z sali dla nauczycieli wychowania fizycznego lub z sali 103) oraz oddzielnej kartki z danymi: imię i nazwisko ucznia, PESEL ucznia, adres mailowy rodzica. Prosimy o złożenie tych dokumentów do 22 grudnia.

Agnieszka Karpińska

Aneta Borkowska