konkursy SP14

KONKURS FOX

W związku z sytuacją epidemiczną KONKURS FOX odbędzie się w systemie zdalnym.

Na szkolnej platformie TEAMS zostały utworzone zespoły z podziałem na kategorie:

FOX – kittens – klasy 3-4

FOX – bunnies – klasy 5-6

FOX – ducks – klasy 7-8

Wszyscy uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu do 16.04 (piątek) zostaną dodani do zespołów. Proszę w piątek sprawdzić, czy każdy ma dostęp do danego zespołu. W przypadku problemów, proszę o kontakt przez dziennik.

Procedura konkursowa (według wytycznych organizatora konkursu):

W dniu konkursu 20.04.2021 o godz. 8:00 uczniowie wchodzą na spotkanie trwające na kanale ogólnym w jednym z zespołów FOX do którego mają dostęp. W zakładce pliki w formacie pdf będą dostępne zarówno karty odpowiedzi, jak i arkusze zadań (zabezpieczone hasłem). Nauczyciel sprawujący opiekę nad przebiegiem konkursu w danej kategorii poinformuje uczniów o procedurze i odpowie na pytania. Następnie około 8:15 uczniowie otrzymają hasło dostępu do arkusza i około 8:20 zaczynają samodzielną pracę z arkuszem. Czas pracy z testem wynosi 75 minut. Nauczyciel sprawujący opiekę nad przebiegiem konkursu w danej kategorii poinformuje uczniów o konkretnym terminie – godzinie odesłania prac. Po ukończeniu pracy z testem uczniowie przesyłają skan lub zdjęcie karty odpowiedzi do szkolnego opiekuna nie później niż 10 minut po zakończeniu konkursu na adres email: konkurs.fox.zs12@gmail.comDopuszcza się przesłanie odpowiedzi na kartkach z podaniem numeru zadania i przyporządkowaną odpowiedzią. Prace przysłane po upływie terminu nie będą uwzględniane.

Wszystkie niezbędne informacje zostały umieszczone w formie pisemnej w zespołach konkursowych na Teams. Uczniowie zostaną po raz kolejny zapoznani z procedurą konkursu przed rozpoczęciem pracy z arkuszem.

Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Karolina Kess

szkolny koordynator konkursu