Aktualności podstawowa

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

5 marca 2019 r. zorganizowany został DZIEŃ OTWARTY, na który zaprosiliśmy przyszłych Pierwszoklasistów wraz z Rodzicami.

W tym dniu przybyli Goście mieli możliwość rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania w punktach informacyjnych, w których dyżurowali: Dyrekcja, psycholog, pedagog, logopedzi, terapeuci, wychowawcy świetlicy oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

Nauczyciele zorganizowali dla dzieci zwiedzających naszą szkołę kąciki gier i zabaw, gdzie każde dziecko pod opieką naszych pedagogów mogło oddać się rozrywce połączonej z zajęciami rozwojowymi.

Wszyscy goście mogli obejrzeć zaplecze dydaktyczne szkoły, sale lekcyjne oraz skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych dla dzieci.

Oferta przedstawiona przez szkołę cieszyła się zainteresowaniem Rodziców, a wrześniowi Pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

A zatem do zobaczenia we wrześniu!

Ewa Koniczyńska