Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

DZIECIĘCY ZRYW NIEPODLEGŁOŚCIOWY

Dziś, 20 listopada Uczniowie świetlicy nr 60 przygotowali wyjątkowe wystąpienie. Postanowili uczcić postać Marszałka Józefa Piłsudskiego, upamiętnić historię Polaków walczących za Ojczyznę  oraz przypomnieć, jak ważny dla całej społeczności polskiej jest miesiąc listopad, w którym po 123 latach, w 1918 roku Nasza Ojczyzna odzyskała niepodległość.

To wielka duma patrzeć na tych młodych ludzi, którzy są tak świadomi swojej trudnej, polskiej historii. Wykazują oni wspaniałe postawy patriotyczne oraz stanowią prawdziwy wzór zachowania dla innych.

Można być pewnym, że wyrośnie z nich młodzież świadoma najważniejszych, ludzkich wartości i pamiętająca o szerzeniu prawdziwej historii Polski.

Te słowa uznania kieruję przede wszystkim do młodych aktorów z klasy 2F:

Filipa S., Patrycji W., Anieli Ć., Karoliny K., Laury P., Bartosza B.,Gabrieli S.,

oraz Wychowawcy – Panu Maciejowi Harasimowi za okazane wsparcie.

Anna Irma Stelmaszek