Co tam u Świerszczy

W dniu 28.02 grupa Świerszczy gościła Babcie i Dziadków. Dzieci prezentowały przygotowane wcześniej wierszyki i piosenki, a dumni Dziadkowie z zachwytem oglądali ich występ. Na zakończenie Świerszczyki wręczyły Dziadkom samodzielne przygotowane prezenty. Atmosfera była wspaniała!

Dzień Kobiet w grupie „Świerszcze”. W tym dniu Chłopcy w grupie Świerszczy obdarowali swoje Koleżanki i Panie kwiatami i garnuszkami do kącika kuchennego.

Przedszkolaki z grupy Świerszczy biorą udział w projekcie Lubelska Manufaktura Inspiracji. Są to zajęcia ruchowe aktywizujące dzieci. Dzięki Pani Anetce dzieci poznały między innymi zasady nowej gry ruchowej “kółko i krzyżyk”

Dnia 20.02.2018r dzieci z grupy „Świerszcze” odwiedziły Teatr Muzyczny w Lublinie. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały spektakl „Kopciuszek”.